Nakupovanie

Dychberúci zážitok

Tantra Bratislava je filozofický smer prameniaci zo starovekej Indie. Vychádza z budhizmu a jeho učenia. Vyznáva ľudskú nahotu, erotiku, sexuálne styky, hry, výmenu a hry so sexuálnymi energiami. Tantrici veria, že len týmto spôsobom, že sa nebudeme obávať objavovania a narábania s našou intimitou, ktorá nám bola daná bohom, dosiahneme nakoniec stav absolútneho osvietenstva, múdrosti a nekonečnej radosti v raji, ktorí nám boh predurčil. Taktiež hlásajú, že pohlavný styk medzi mužom a ženou a nie niečím posvätným, niečím, čo sa bohu páči. Tantrické masáže Bratislava ponúkajú skvelý zážitok z absolútneho uvoľnenia sa a zahodenia za hlavu všetkého, čo vás hocakým spôsobom deptá, trápi, stresuje alebo vám nedá spať.

plánovanie

Problém však nie vždy musí byť len vo vás. Tantrické smery sú určitým spôsobom prepojené aj s astrológiou, pričom chápu, že človek svoje správanie, charakterové vlastnosti, myšlienky, postoje, názory nedokáže ovplyvniť, pokiaľ si to tak vesmír neželá. Tretím znamením v poradí astrologického zverokruhu sú blíženci, skôr známejšie ako gemini. Toto znamenie dostávajú do vienka osoby narodené medzi dvadsiatym druhým májom až dvadsiatym prvým júnom.

tantra

O blížencoch je známe, že sú veľmi priateľský, zhovorčivý, radi komunikujú a sú obdarovaní inteligenciou a schopnosťou ľahko sa dostať z akýchkoľvek problémov a vyriešiť ich rýchlejšie ako ostatní. Sú veľmi rýchlo prispôsobiví, nevadia im ani rapídne zmeny a vždy sa všetko snažia prekonať s úsmevom na tvári a večným optimizmom. Radi sa otvárajú novým ľudom, novým zážitkom, novým skúsenostiam a celkovo všetkému, čo môže do ich životov priniesť ozvláštnenie a hocičo pozitívne. Práve kvôli tomu, že sú od prírody inteligentní, v hlave majú príliš veľa nápadov, myšlienok a pocitov, ktoré by chceli naraz vysloviť a dostať zo seba predtým ako stratia niť, preto môžu pôsobiť, že sú ľahko rozptýliteľní.