Nakupovanie

Ako si vybrať štýlové hodinky na rôzne príležitosti?

Štýlové hodinky môžu nielen osviežiť outfit, ale sú aj určitým puncom prestíže či postavenia, napríklad v biznise. Podľa hodiniek môžete človeka približne zaradiť, v ktorej spoločenskej vrstve sa pohybuje, čo sa mu páči, či aký má štýl v móde. Zároveň na rôzne príležitosti si môžete zvoliť iné hodinky. Elegantné hodinky sa hodia na spoločenské akcie, večierky, oficiálne večere alebo dokonca aj dôležité obchodné stretnutia. Vždy, keď sa treba elegantne či až spoločensky obliecť, môžete outfit doplniť aj elegantnými hodinkami, ktoré sú v tomto prípade niečo ako šperkom, a to pri pánoch, ale aj dámach. Hovorí sa, že investícia do hodiniek nikdy nie je premrhaná. Predstavuje totiž niečo ako punc prestíže.

hodinky Tommy

Lacné alebo kvalitné hodinky?

Niekoho však napriek tomu lákajú len lacné hodinky, ktoré si oblečie k akémukoľvek outfitu. Áno, aj takéto možnosti, samozrejme, existujú. V tomto prípade sú ideálne jemné minimalistické hodinky, ktoré sa vám budú hodiť ku každému outfitu, či už je do práce, alebo na voľný čas. Minimalizmus je totiž stále v móde a zrejme sa ešte nejaký ten čas zdrží na pultoch predajní rôznych dizajnových produktov. Pekné hodinky nemusia byť drahé, napriek tomu vám môžu urobiť radosť a osviežiť šatník a skrinku s doplnkami. Avšak, kvalitné hodinky vydržia aj pomerne veľmi dlhý čas. Ešte stále sa aj dnes považujú za jedny z najkvalitnejších hodiniek švajčiarske hodinky, a práve táto prestíž pochádza z histórie, kedy sa na trhu s hodinkami etablovali švajčiarski výrobcovia a majstri.

pánské hodinky

Vyberajte podľa typu príležitosti

Tvar hodiniek, ich štýl a materiál remienka i celkové prevedenie rozhodujú o štýloch, ktoré hodinky môžu určovať a ku ktorým ich môžete nosiť. Aj keď dnes už sa štýly celkom úspešne dajú miešať – tak napríklad športové hodinky sa nezvyknú veľmi nosiť k obleku alebo saku či iným formálnym kusom oblečenia. Značkové hodinky, ako sú napríklad módne hodinky Tommy Hilfige rurčite zase ocenia fashionisti a módni nadšenci.