Nakupovanie

Domácnosť – vaše najlepšie dielo ?

Škola mi celkom išla. Mávala som dobré známky, ale nebolo to niečo, čo by ma napĺňalo. Aj keď niektoré predmety boli fajn, ale to bolo asi tak všetko. Nie všetko mi v živote vyšlo. Na vysnívaný odbor ma neprijali a tak v domnienke, že vysoká je nutnosť som išla študovať odbor, ktorý ma vyslovene za srdce nechytal. Vyštudovala som prvý stupeň a teraz študujem externe aj druhý stupeň. So skúškami problémy nemám, viem sa naučiť, ale vyslovene ma to nebaví. No, viem, že by som bola sklamaním pre moju rodinu, ak by som vysokú školu nedokončila a tak to teda nejako ešte potiahnem. Hlavné je, že som objavilo niečo, čomu sa chcem určite venovať.

nahá žena

Domácnosť

Áno, mojej domácnosti chcem venovať, čo najviac času. Aby ste ma nechápali zle, tak svoju domácnosť nemám na sto percent vydrhnutú a je jasné, že sa nájde niekde určite prach. O tom však nehovorím. Chcem sa venovať domácnosti svojím spôsobom. Nejde mi o to, či tu bude dokonale čisto. Poriadok mi neutečie. Ale chcem venovať svoju pozornosť zbieraniu byliniek, vareniu z prírody, vyrábaniu si domácich pracích prostriedkov, vlastného kvásku, syru, tvarohu, šitiu vecí z prebytočného oblečenia, ktorého mám veľkú kopu. V týchto veciach vidím naozajstný úžitok pre náš rodinný život.

šťastná žena

Asi som mala ísť študovať odbor praktická žena a bola by zo mňa ešte lepšia gazdinka. Pre svoju rodinu by som chcela len to najlepšie a tieto veci ma napĺňajú. Stále objavujem v čom by sa dalo ešte stále zlepšiť a je toho neúrekom. Nové jedlá, zdravšie jedlá, nové objavy, ktoré ma posúvajú ďalej. Nechápem ženy, ktoré berú domácnosť ako nejakú nutnosť. Pre mňa je to miesto, kde sa môže naplno realizovať. Obyčajné veci nemusia byť až tak obyčajné, ale môžete ich robiť svojim spôsobom a tak si vytvárať úžasné teplo domova. Ak je šťastná žena, tak je šťastná celá rodinka. Tomu verte. Ani vy nie ste dokonalé v posteli, ale v domácnosti vynikáte? Prenechajte teda svojmu partnerovi voľnú ruku, nech si pozrie a využije sex ponuky. Vy sa vyžijete vo svojej záľube v domácnosti a on si vyžije to, po čom túži on.