Nezařazené

LED pásky pre intímne osvetlenie nábytku

Intímne osvetlenie si získalo priazeň mnohých ľudí už pred niekoľkými rokmi, kedy sa začalo s intenzívnou výrobou osvetľovacej techniky LED diód a jej distribúciou na trh. Svoje platné miesto tu majú aj LED pasy s príslušenstvom, ktoré zdobia mnoho miest v domácnosti vrátane nábytku a bytových doplnkov. Jedným takým riešením, ako si doma vyzdobiť byt a skrášliť ho intímnym osvetlením, sú aj LED pásiky vo farbe studenej či teplej bielej, alebo v modifikácii rôznofarebných LED diód.

farebné LED diódy

Posteľ z paliet – manželské dvojlôžko z prepravných paliet si môžete zhotoviť aj vy. Nie je to ťažké, ušetríte značnú sumu peňazí a ešte si vyrobíte posteľ priamo na mieru. Na bokoch môžete mať vedľa matracov odkladací priestor a dutiny pod paletami potom vyzdobíte LED pásikmi. Tie potom osvetlia priestor na ploche celého lôžka vytvoria tú veľmi podmanivú intímnu atmosféru. LED diódy vo forme pásikov je možné umiestniť aj pozdĺž postele zvonku, tým sa ešte viac toto miesto zvýrazní a hodí sa tam ako biele, tak farebné diódy.

LED svetlo

Pásky pri strope – ak máte vymaľovanú miestnosť bielou farbou, pásky umiestnené v hornej časti priestoru na stene tesne pod stropom odrážajú veľmi veľa svetla o bielu farbu stropu, a tým rozptyľujú svetlo v miestnosti tak, že vám vystačia na bežné osvetlenie aj v čase, kedy si pozývate domov návštevu. Ušetríte tým investície do platieb za elektrickú energiu, pretože LED pásky vykazujú veľmi nízku spotrebu elektriny.

Pásky vo vstavanej skrini – máte doma vstavanú skriňu na mieru v spálni alebo v predsieni, kde je pomerne málo denného svetla, a musíte kvôli každému otvoreniu posuvných dverí rozsvietiť centrálne stropné svietidlo? Pokiaľ vybavíte vstavanú skriňu LED diódovými pásikmi, ktoré osvietia daný priestor, a svetlo sa bude spínať napríklad pohybovým čidlom vo vnútri skrine, potom ste úplne bez starostí a máte komfortné riešenie priamo na dosah ruky.