Spoločnosť

Odišiel odo mňa

Pred mesiacom so semnou rozosiel partner, zo dňa na deň … do toho dňa som bola láska jeho života a mal sa ku mne. Zo dňa na deň aj odišiel ku kamarátovi bývať….samozrejme odišiel kvôli zenske a samozrejme ako je zvykom tvrdí zo by odišiel aj keby v tom nebola. Dáva jej prednosť pred detma a ja sa s tým nemôžem jednoducho zmieriť. Ešte robí tú zlú zo mňa a že mu vypisujem. Pred mesiacom láska a teraz som zmije … Že mu vypisujem je pravda …. ale vo väčšine prípadov hlavne preto, že ma vytočí klamstvom. Absolútne v ničom mi nechce ustúpiť…. nechce ma nechať ísť do práce, lenže za detma sa neukáže, pretože je relácia v práci (aj s ňou) a keď sa nájde voľna chvíľa tiež je s ňou….

s

takze z môjho pohľadu ju dáva prednosť… tým pádom ja nemám ani jeden voľný deň pre seba a ešte musím neustále čakať na peniaze od neho, ktoryma mi furt vyhrozuje. Stale mu vysvetľujem, ze keby konal na rovinu a nerobil tú zlú zo mňa, tak by všetko bolo ok ani by som nemala potrebu mu vypisovať…. dobre vie z klamstva nehryznem …. A úplne najviac nemôžem preniesť zo on zo seba robí toho dobrého čo mi chce so všetkým pomôcť a poplatiť, ale zo by som chcela radšej do práce a aby sme išli každý sám za seba už jednoducho nehovorí …. Dela zo seba chudacka ako musí byť teraz furt v práci. Teraz zahŕňa láskou tú pani…ako bez nej nemôže byť, také tie prvotné kecy…..

s

Už som z neho na prasky …. Jeden deň je to v pohode a nepotrebujem o ňom vedieť ani počuť ale druhý deň, mi povie zo neodvezie syna do škôlky nech si to zariadim ako chcem, vraj za to zo mám blbo kecy …. podotykam pravdu …opäť som len chcela nech sa nedá…Predovšetkým vždy vyzeral ako pán dokonaly…ale doma za zatvorenými dverami to bolo inak…roztrieskaný nábytok, telefóny, nadávky, brečenia. Na druhú stránku doma so všetkým pomohol … jednoducho ako na hojdačke. Najhorsi je zo ja ho po všetkých zradách a toho ze v očiach všetkých jeho znamych som vlastne ja tá strašne hrozná a on chudacek, mám reláciu dosť rada…. na deň opustil a so mnou aj dve deti.