Moto

Pojazdné kolieska od PK Group

Máte radi poriadok a čistotu vo svojom domove? V tom prípade sa určite pravidelne venujete vysávaniu a umývaniu podláh. Zrejme ste si všimli, ako sa prach a nečistoty usádzajú aj pod nábytkom, kde je niekedy naozaj náročné dostať sa. Odsúvanie ťažkého nábytku vyžaduje pomoc ďalšej osoby a rovnako je to v prípade vracania nábytku na pôvodné miesto. Proste ide o nepríjemný a zložitý proces, ktorému sa však aspoň niekoľkokrát do roka nevyhneme. No manipulácia s nábytkom môže byť veľmi jednoduchá. Odsunúť aj výrazne ťažký nábytok vám pomôžu kvalitné nábytkové kolieska od PK Group.

stojan s kolieskami

Kolieska oceníte aj aj bývate sami a nemá vám kto pomôcť. Praktickosť nábytkových koliesok sa ukáže aj v prípade, že často presúvate vybrané kusy nábytku, ako napríklad stolík, ktorý si potrebujete niekedy prisunúť k sedačke a podobne. Aj v prípade návštevy si zvykneme presúvať nábytok tak, aby sa všetci hostia pohodlne zmestili do obývacej miestnosti. S otočnými kolieskami od PK Group bude akákoľvek manipulácia s nábytkom hračkou. Rovnako vás možnosť jednoducho presúvať nábytok osloví v prípade, že pracujete v kancelárii. Získajte priestor pre pracovné stretnutie rýchlym odsunutím vybraného nábytku.

koliesko

V e-shope PK Group však nájdete aj mnohé ďalšie pojazdné kolieska. Do náročných podmienok sú vhodné priemyselné kolieska. Majú vysokú nosnosť a vďaka svojej pevnosti odolajú aj častým presunom po veľkej priemyselnej hale. Vyberať si môžete aj zo špeciálnych koliesok, ktoré odolajú aj extrémne nízkym, či vysokým teplotám. Chceli by ste kolieska, ktoré odnesú aj veľmi ťažký náklad, majú dlhú životnosť a zároveň sú pri ich používaní tiché? V tom prípade siahnite po kolieskach s polyuretánom, ktoré majú nosnosť až neuveriteľných 800 kg. Do priestorov, kde sa nachádzajú chemikálie, vám odporúčame bezpečné antistatické kolieska.