Moto

Prepravujte bezpečne

Schoeller allibert je spoločnosť s niekoľko ročnými skúsenosťami v oblasti plastových obalov, plastových prepraviek, vedier, paliet a mnohých ďalších produktov. Všetky naše plastové obaly sú navrhnuté tak, aby uľahčili a zjednodušili prácu s nakladaným a prepravovaným tovarom a zároveň tak, aby zjednodušili celkovú logistiku. Na stránke schoellerallibert.sk našich produktov ktoré sú vyrobené v najvyššej kvalite. Všetky naše produkty je možné si nielen zakúpiť ale aj prenajať. Sme si vedomý dnešnej náročnej doby na celkovú ekonomiku a berieme ohľad na to, že v dnešnej dobe je pre niektorých podnikateľov priam nemožné zadovážiť si všetky potrebné obaly vrátane veľkokapacitných a veľkorozmerných kontajnerov. Práve preto sa vám snažíme vychádzať v ústrety s možnosťou prenájmu.

železničná doprava

U nás nájdete veľké množstvo rôznych veľkokapacitných ibc kontajnerov, ktoré je možné ako sme už spomínali, nielen zakúpiť si, ale aj dlhodobo prenajímať. V našej ponuke nájdete viacero druhov ibc kontajnerov. Všetky sú navrhnuté tak aby spĺňali maximálne požiadavky na prepravu tovaru aby spĺňali všetky hygienické nároky. Ibc kontajnery sú ľahko umývateľné a hygienicky udržateľné. Samozrejmá je možnosť ich opakovať iného používania. Podrobný popis ibc kontajnerov ako aj rozmer ibc kontajnera, celková kapacita a vhodnosť ich použitia je vám v podrobných popisoch k dispozícii na stránke schoellerallibert.sk.

vzdialená preprava

Viacero našich ibc kontajnerov je vhodných pre použitie v potravinárstve farmaceutickom priemysle ale aj v kozmetickom priemysle. Nájdete tu kontajnery uzatvárateľné, kontajnery vyrobené z materiálov odolných voči UV žiareniu, kontajnery vhodné pre uskladnenie vo vonkajšom prostredí ktoré sú odolné voči nízkym teplotám a taktiež kontajnery vyrobené z antibakteriálneho materiálu, ktorý zabraňuje samotnému rastu baktérií. Kontajnery sú uzamykateľné a tým zabezpečujú bezpečnosť naloženého tovaru. V prípade akéhokoľvek záujmu o naše produkty nás neváhajte kontaktovať radi vám poradíme so správnym výberom.