Spoločnosť

Problémy vo vzťahu

Rok a pol sme spolu s priateľkou, ale priateľka sa posledné dni chová úplne inak a čudne. Vo štvrtok bola s niekým neznamým vonku, tak neviem či je to tým a nechcela vobec povedať, kto to bol a tak podobne…. No vlastne je úplne odťažená nechce mi dať ani pusu, ani sa normálne baviť o hocičom, ani sa držať vonku za ruky, ani sa maznať ani nič také. Cez 2 týždne sme spolu nespali a keď som len naznačil, že by som niečo chcel tak mi povedala, že nemyslím na nič iné. Zakaždým sa pred spaním chce maznať, ale dnes v noci som sa nemohol ani pritúliť. Celý dni si s niekým píše, ako keby bola úplne mimo realitu a ani nevníma čo hovorím.

s

Berie si mobil aj na záchod, keď sme šli spať, tak to bolo úplne rovnaký a ďalej si písala. Keď už mi to nedalo a spýtal som sa s kým si píše, tak želaj s nikým. Keď sa spýtam čo sa deje, tak mi povie, že nič. Nemá záujem čokoľvek riešiť, povedal som, že sa cítim osamelo a smutne, keď ani neviem čo sa deje a ona sa na mňa ani nepozrela a ďalej odpisovala na mobile. Keď som sa spýtal či so mnou ešte plánuje budúcnosť, tak povedala že ani nevie čo bude zajtra, no neviem ako to mám chápať.

s

Toto už je len taká maličkosť, ale všimol som si, že ma zmazala z tapety na mobile a zmazala spoločný fotky na Instagrame. To mi príde, že nechce aby bol nejaký dôkaz, že v tom vzťahu je, ale možno nad tým veľmi premýšľam. Tiež asi 2 týždne späť mi povedala, že nevie či ma miluje a chce pauzu na 3 mesiace a potom si to zrazu rozmyslela a hovorila, že ma hrozne miluje a chvíľu bolo všetko zase v pohode. Na jednej strane mi je jasný, že je koniec, že ​​má buď niekoho iného, ​​alebo už ku mne nič necíti, ale na druhej strane stále dúfam, že to tak nie je, pretože ju veľmi milujem a urobil by som pre ňu všetko. Nemôžem uveriť, že behom pár dní je všetko zase úplne inak.