Moto

S džínsami nikdy neurobíte krok vedľa

Mnoho odevných značiek a výrobcov odevov sa snaží držať krok s trendmi, ktoré práve vládnu a prenášať z nich čo najviac nositeľných prvkov do bežnej módy. Práve tie zákazníci ocenia v spojitosti s praktickosťou a pohodlnosťou, no nechcú opomenúť ani trendovosť jednotlivých kusov oblečenia. Džínsy sú v spojitosti s trendmi už stálicou medzi odevmi, nad tým, či sa budú nosiť aj túto sezónu sa vôbec nezamýšľame, ale automaticky s tým počítame. Sú univerzálne, a preto nositeľné stále. Ich štýl a vypracovanie je síce predmetom neustáleho vylepšovania a obmieňania, ale podstata zostáva nemenná. Pre ženy, ale aj mužov ide o push up džínsy základný kúsok v šatníku, na ktorom dokážu stavať svoje každodenné outfity a ich variácie sú nekonečné.

\'Každá

Peknú postavu si musíme vydrieť, ak to nejde ľahko alebo nie sme prirodzene súmerné či štíhle, no pomôcť vytvarovať siluetu sa dá aj pomocou oblečenia, ktoré dokáže potlačiť to menej pekné a vyzdvihnúť to, na čo sme hrdé. A to dokážu aj push up džínsy, ktoré práve svojim strihom na zadnej časti majú za úlohu „pozdvihnúť pozadie“ do pekného, guľatého a pevného tvaru. Elastický materiál je zárukou, že budú na koži sedieť ako uliate presne na vašu postavu.

BIG STAR už vo svojom názve nesie hviezdu, ktorá je jej symbolom a objavuje sa na oblečení, ktoré šije. Džínsy z dielní tejto značky si môže dovoliť každá z nás, oblečenie je pohodlné, trendové a kvalitné, v ich portfóliu nájdeme džínsy na každý typ postavy, vo viacerých farebných prevedeniach a štýly, ktoré kopírujú sezónne trendy. Push up sa stali populárne medzi ženami každého veku, lebo každá z nás chce mať opticky vytvarované pozadie, čo tento strih džínsov perfektne zvláda.

Dobrá káva či šálka čaju v pohodlí

V mnohých prípadoch sme sa už presvedčili, čo dokáže urobiť nesprávny strih šiat či nohavíc s postavou, preto sa treba zamerať aj na detaily, ktoré tvoria celok, aby boli v súlade s tým, čo chceme dosiahnuť. Džínsy sú kúsok, ktorý sa dobre kombinuje s čímkoľvek, takže mať ich v skrini aj desať nie je prehnané.