Spoločnosti

Sídlo firiem

Virtuálne sídlo je modernou a inovatívnou možnosťou, ktorá ponúka štandardne služby, ktoré sa týkajú využívania a prevádzkovania bežného sídla. Keďže sa jedna o služby sídlo pre vás nemá žiadny fyzický charakter. Na druhu stranu ste, ale jeho právoplatným majiteľom a využívateľom rôznych služieb, ktoré vám služba, ktorou je virtuálne sídlo rozhodne ponuka. Najčastejšie sa jedna o služby ako príjem vašej pošty, dostavanie notifikácii pomocou SMS po prijatí každej pošty či zásielky. Ďalej to môže byť preposielanie vašej vybranej korešpondencie na vami uvedenú adresu.

sídlo

Archivácia pošty býva taktiež súčasťou týchto služieb, ku ktorým máte ako klient a zároveň majiteľ jedinečný prístup. Okrem týchto základných služieb sú vám k dispozícii aj doplnkové služby ako skenovanie či skartovanie zásielok a pošty. Virtuálne sídlo je vhodne najmä pre podnikateľov, ktorých biznis si nevyžaduje mať zriadené žiadne fyzické sídlo. Môže sa jednať o odvetvia ako IT alebo poradenské služby, ktoré si žiadne fyzické priestory nevyžadujú. Do fyzického sídla patria priestory ako na napríklad kancelárie, byt, nebytový priestor či rodinný dom. Virtuálne sídla využívajú aj novovzniknuté firmy, ktoré do podnikania vstupujú s tým rizikom, že nevedia, ako sa im v nasledujúcom období bude dariť, a teda drahý prenájom priestorov by bol pre nich pravdepodobne viac ako stratový.

sídlo

Táto služba je vhodná aj pre podnikateľov, ktorí trávia svoj podnikateľský čas prevažne na cestách. Virtuálne sídlo je výhodnejšie nie len svojimi výhodnými službami, ale aj svojou nízkou mesačnou cenou. Cena za túto službu sa pohybuje mesačne už od 10 do 40 eur. Prenájom bežného sídla by vás pri tom vyšiel na nejakých 500 eur mesačne, čo je aj pre podnikateľov, ktorí sa už v podnikateľských vodách pohybujú nejaký ten čas značná suma. Pri fyzických sídlach sa cena odvíja aj od toho akou veľkosťou disponujú. U služby virtuálneho sídla by sa dalo povedať, že takým porovnateľným ekvivalentom, ako je veľkosť priestorov je vybraný balík služieb.