Moto

Sklo na dverách

Zakomponuje do vášho interiéru sklo! Sklo je v modernej architektúre a dizajne tuto sezónu veľmi populárne a obľúbené. A prečo? No najmä kvôli jeho modernému vzhľadu.

Sklenené dvere.

Sklenené dvere vo firmách nie sú žiadnou novinkou. A určite vám takéto priestory s kanceláriami uzatvorenými sklenenými dverami prišli vždy nadčasové a luxusné. Práve sklenené dvere dokážu vytvoriť dojem luxusu a moderného dizajnu. Sklo je úplne bezproblémový materiál a zapadne do každej domácnosti.

sklenené dvere

Okrem dizajnu sú sklenené dvere výbornou možnosťou aj z hľadiska väčšieho presvetlenia interiéru. Prakticky sú miestnosti oddelené, ale opticky sú prepojené a slnečné lúče sa rozptyľujú do všetkých miestností. Takýmto spôsobom dokážete aj interiér opticky zväčšiť. A prečo teda použiť sklenené dvere, ak chcem otvorený koncept? Kvôli súkromiu, úniku tepla, či zvukovej izolácii. V moderných bytoch či domoch nie sú sklenené dvere výnimkou ani na spálni či kúpeľni.

sklenené dvere

Dizajn sklenených dverí.

Sklenené dvere môžu prakticky vyzerať ako si ich vysnívate. Veľkosť nehrá žiadnu rolu. Dokonca si môžete zvoliť aj veľkoplošné sklenené dvere v rámci časti steny a to aj od podlahy až po strop. Takisto sa nemusíte báť ani číreho skla. Pokiaľ vás od sklenených dverí odrádzala myšlienka, že vás každý uvidí a vy sa nebudete cítiť komfortne, v ponuke nájdete tiež iné prevedenia skla, ktoré vám zabezpečia plnohodnotné súkromie. Zvoliť si môžete napríklad tmavé sklo, matné sklo alebo rôzne aplikácie ako gravírovanie.

Sklenené dvere sú rozhodne výbornou voľbou do každej domácnosti, ktorá chce vyzerať moderne a štýlovo. Báť sa ich vôbec nemusíte. Nielen, že vyzerajú naozaj dokonale, plnia plnohodnotne aj funkciu klasických drevených dverí. Navštívte stránku lmmont.sk dozviete sa o realizácii, cene a dizajne sklenených dverí oveľa viac.