Nakupovanie

Zdravý spánok základ nášho zdravia

Dobrý a zdravý spánok je základ nášho zdravia. A základom pre dobrý a zdravý spánok je kvalitný matrac. Môžete skúšať všelijaké triky a overené rady na dobrý spánok, pokiaľ je váš matrac starý, alebo nekvalitný, váš spánok nikdy nebude taký ako by ste očakávali a vždy sa budete budiť unavený a neoddýchnutý napriek tomu, že si pôjdete liahnuť v čase v akom je doporučované ísť spať. Jediná rada, ktorá naozaj funguje je kúpa kvalitného najlepšie ortopedického matraca. Otázkou však je, ktorý matrac je naozaj kvalitný, a ktorý si vybrať, aby ste sa budili svieži a oddýchnutý.

matrac

Odpoveď na túto otázku má firma Segum, ktorá sa 30 rokov zaoberá výrobou kvalitných ortopedických matracov z prírodných materiálov. Za svojimi dlhoročnými skúsenosťami sa skrýva plno spokojných zákazníkov, ale aj plno namáhavej práce zdokonaľovaním svojich výrobkov tak, aby boli čo najlepšie pre váš spánok. Jednou z niekoľkých možností pre váš dobrý spánok je matrac KOMFORT micropocket 7Fyzio. Je to ortopedický matrac vyrobený z kvalitných prírodných materiálov, vyrobený tak, aby vaša chrbtica mala stálu a trvácu oporu po celej jej dĺžke.

postel

Vďaka čomu si vaša chrbtica počas spánku oddýchne a tým aj vaše svaly, ktoré majú za úlohu držať chrbticu v správnej polohe. Pružinové jadro pôsobí tak, že ešte viac sa matrac prispôsobuje vašej chrbtici, preto sa vám bude na matraci spať pohodlne a tlak na chrbticu bude ešte viac rovnomerný. Vďaka snímateľnému praciemu poťahu na vrchu matraca, ktorý môžete prať až na teplote 95 stupňov Celzia sa tento matrac radí medzi antibakteriálny a je vhodný aj pre alergikov a citlivú pleť. Povrchová úprava poťahu SENSOLUTION umožňuje rýchlejšie odvádzanie potu a rýchle schnutie, čí zabezpečí komfortné spanie, bez pocitu vlhka a možnosti prechladnutia alebo podchladenia počas spánku.