Nakupovanie

Heslo

Niekedy sme si museli pamätať množstvo telefónnych čísel, a keď sme si ich nezapísali na nejaký špeciálny papier, alebo do diára často sa nám stalo, že sme sa niekam nevedeli dovolať, pretože sme si číslo dobre nezapamätali a nezapísali. Dnes už našťastie vďaka mobilným telefónom si čísla pamätať nemusíme. No napriek tomu musíme svoju pamäť potrápiť s heslami. Heslo na mobil, heslo do počítača, a do všetkých registrácii. Dokonca si musíme pamätať aj pin kód na svojej kreditnej karte. No teraz je to horšie v tom, že heslo si nikde nemôžeme len tak zapísať, pretože musíme dávať pozor, aby nebolo zneužité.

zabudnuté heslo

A pri toľkých registráciách, ktoré robíme sa nám ľahko môže stať, že heslo zabudneme. Niektorí si dávajú stále rovnakého heslo pri všetkých registráciách, ale odborníci hovoria, že kvôli bezpečnosti ani to nie je riešenie. Ak ste sa registrovali na našu internetovú stránku voda servis, taktiež ste museli vytvoriť vaše heslo, aby ste sa mohli dostať do vášho profilu. No človek ak dlho niečo nepoužíva, alebo ste naše služby využili len jedenkrát, je veľmi pravdepodobné, že heslo ste časom zabudli a neviete si naň spomenúť. My dobre poznáme ten pocit, keď sa snažíte rozpamätať, aké heslo ste tam mohli dať a nie a nie na to prísť.

heslo

Ak ste heslo zabudli, a napriek veľkej snahe sa na heslo neviete rozpamätať, máme pre vás dobrú správu. Zabudnuté heslo vám síce nevieme povedať, ale vieme vám poslať nové, ktoré si môžete vo svojom nastavení ľahko zmeniť. Ak zabudnete heslo https://www.vodaservis.sk/klient/zabudnute-heslo/pošlite nám mail, alebo kliknite na kolónku zabudnuté heslo. Zobrazí sa vám okienko, kde napíšete mail, na ktorý chcete, aby sme vám nové heslo poslali. V priebehu niekoľkých minút vám nové heslo príde na uvedený mail a vy sa znovu môžete dostať do vášho profilu na našej stránke a užívať si výhody registrovaného používateľa.