Moto

Matrace z memory peny

Alebo jednoducho nemáte potrebu vyhadzovať peniaze za niečo čo vám ešte slúži? Zanedbať matrac do postele však nie je zdraviu prospešné. Aj keď ste zvyknutý na váš starý matrac, verte, že vplyv na vašu chrbticu a celkový pohybový aparát to ma veľký. Matrac do postele je síce finančne náročnejšia záležitosť a jeho kúpu si nemôže kedykoľvek dovoliť každý, ale keď už sa pre kúpu nového matraca rozhodnete, určite by ste sa nemali dívať iba na cenu. Segum.sk ponúka ako lacné, tak aj luxusné matrace, vhodné pre každého. V ponuke majú ako pružinové, tak aj penové matrace každej cenovej kategórie. Aj vy si môžete dovoliť lacnejší matrac vo vysokej kvalite. A to priamo na Segum.sk alebo jednej z predajni v Bratislave, Senici či Žiline.

posteľ

Obľúbené matrace?

Vybrať jeden matrac, ktorý je najpredávanejší, najobľúbenejší či najlepší sa nedá. Každý má iné vlastnosti, inú tvrdosť a vhodný pre iný typ ľudí. Najčastejšie sa však ľudia rozhodnú pre penové matrace.

matrac

Penové matrace.

Penové matrace vo všeobecnosti obsahujú vo vnútri matraca penu. Tá však môže byť studená, teplá či memory. Každá má špecifické vlastnosti. Medzi najpredávanejšie penové matrace patria matrace z peny memory. Ako už je v názve uvedené memory pena je pamäťová. To znamená, že keď si ľahnete na matrac, ten sa vám ihneď prispôsobí a vy zapadnete do matraca ako skladačka. Tvrdosť matraca si samozrejme môžete prispôsobiť vlastným potrebám. Výhodou je, že kvalitná memory pena sa po odľahčení opäť vráti do pôvodnej podoby. Žiadne preležané miesta, ktoré by vám časom spôsobovali nepríjemnosti pri spánku. Penové matrace patria medzi najkvalitnejšie. Sú vhodné ako pre bežného užívateľa, tak aj pre ľudí so zdravotnými ťažkosťami, ktorý preferujú skôr ortopedicky matrac. Pokiaľ aj vy chcete nový kvalitný matrac, navštívte stránku segum.sk.