Nakupovanie

Muži, chcete sa zbaviť stresu? Vyskúšajte masáž lingamu

Erotika, a to keď sa ženy dotýkajú samy svojho tela robí s mužmi divy. Milujú však aj jemné dotyky a to, keď sú ich telá blízko seba a cítia navzájom každý záhyb. Skúšali ste už niečo, ako tantrickú masáž? Pri masáži lingamu zbavíte svoju myseľ stresu a poriadne sa uvoľníte. Na webovej stránke https://bratislavatantra.sk/masaze-a-cennik/ ponúkajú rôzne druhy tejto masáže. Prečo sa teda nedať ísť takto uvoľniť, keď to doma vaša polovička odmieta? Niekto by mal z toho ťažkú hlavu a trápilo by ho svedomie. Ale prečo? Ak by sme mali definovať tento druh masáže, tak sa jedná o masáž intímnych partií.

masáž lingamu - dotyky

Nie sú však ponuky len pre mužov, ale aj pre ženy. Vždy je to len jednosmerná masáž, pri ktorej odovzdáva energiu masérka. V ponuke majú klasickú masáž, pri ktorej budete mať aj príjemné vyvrcholenie. Potom je tu pokročilejšia masáž, pri ktorej sa telo masérky dotýka tela klienta. Taktiež to skončí vyvrcholením a vaše telo bude plné príjemných pocitov. Môžete sa však zúčastniť aj aktívnejšej masáže, kde sa už zapájate aj vy, a energia ide práve z vás. Ďalšia je v ponuke aj masáž s maznaním, kde si spríjemníte čas spoločnou sprchou. Ďalej sú v ponuke aj masáž prostaty, masáž pre náročnejších, či all inclusive.

Masáž lingamu - dotyky tiel

Masáž lingamu je pre mužov lákavá, avšak majú strach z toho, čo im na to povedia ich polovičky. Netreba sa báť. Stačí si prezrieť webovú stránku a nájdete tam masáž vhodnú práve pre vás. V ponuke sú rôzne časové dĺžky a pri nich sú uvedené aj ceny. Sú prijateľné, na to, že budete z toho mať neskutočný pôžitok. Určite to budete chcieť zažiť znovu a znovu. Príjemné vyzliekanie žien pred vašimi očami. Zatrasie s vami a vy nebudete mať problém vyvrcholiť. Na toto vyvrcholenie si budete pamätať snáď do konca života. Oživí to váš sexuálny život, a možno práve podobný pocit vzrušenia budete chcieť poskytnúť svojej polovičke. O to viac budete vďačný za to, že ste niečo takého absolvovali.