Moto

Nepatrná a praktická

Šnúrka na krk je v podstate nepatrná vec, na ktorú si málo kto spomenie ako možnosť firemnej reklamy. To však je veľká chyba! Šnúrka na krk je pre firmu lacná záležitosť, takže ju môže dostať každý zamestnanec, alebo každý zákazník, keď na nej budete mať natlačený názov vašej firmy, alebo jej logo, takáto šnúrka na krk poslúži ako skvelá reklama. Okrem toho je to praktická pomôcka, na ktorej môžu vaši zamestnanci napríklad nosiť firemnú kartičku, alebo môže slúžiť aj ako kľúčenka.Šnúrka na krk môže byť tiež ideálna vecička pri rôznych firemných hrách, ale iných spoločensko-športových, či reklamných podujatiach, rodinných hrách, alebo dobrovoľníckych akciách, ktoré vaša firma navštevuje či usporiadáva. Rovnako tak je šnúrka na krk praktická reklamná pozornosť na kongresoch alebo konferenciách s názvom vašej firmy, alebo logom konferencie či kongresu.

poďakovanie

Na príkladoch, ktoré sme vám vymenovali, môžete vidieť koľko využitia môže mať jedna firemná šnúrka na krk. Nepatrná vec, ktorá je skvelým reklamným predmetom v mnohých prípadoch, príležitostiach či udalostiach. Objednajte si šnúrku na krk aj vy a uvidíte sami, že to bude skvelým reklamným predmetom, za ktorý nemusíte odvjiť ani priliž veľa financií a bude skvelou reklamou a praktickým darčekom pre zákazníkov, zamestnancov, odberateľov a pod.

reklamný predmet

U nás si môžete vybrať so širokej ponuky šnúrok rôznej hrúbky aj farby. Okrem toho máte u nás záruku rýchleho dodania, takže objednaný reklamný tovar budete mať za niekoľko dní u vás vo firme. Pri odbore väčšieho množstva sa s nami môžete dohodnúť na množstevnej zľave. Šnúrku na krk si môžete u nás objednať aj bez potlače, takú ako ju vidíte v našej ponuke, alebo s potlačou podľa vášho želania. Ak potrebujete v poradiť, neváhajte sa obrátiť na nás, sme tu pre vás každý deň. Náš mail alebo telefónne číslo nájdete taktiež a našej stránke.