Nezařazené

Spoľahlivé a obľúbené plastové obálky

Rýchlosť, spoľahlivosť a bezpečnosť doručovania si vyžadujú pevné obaly nenáročné na priestor, s vysokou odolnosťou, nosnosťou, moderným dizajnom http://sedackyphase.sk/precophase/sme-slovenska-vyroba-s-vlastnym-dizajnom/ a praktickým využitím. Všetky parametre nájdete v ponuke plastové obálky 100 , ktorá má pre Vás k dispozícii plastové obálky vhodné na balenie textilného tovaru, tlačovín, drobných predmetov bez ostrých hrán, tovaru, ktorý si vyžaduje diskrétne doručenie. Ponúkané obálky sú vyrobené z mimoriadne pevného plastu, ktorý je všeobecne odolný voči vlhkosti, nárazom, teplotám a prachu navyše je jeho odolnosť posilnená vnútornou tmavou fóliou.

moderné ekonomické obálky

zabezpečuje nielen listové tajomstvo, obsah Vašej zásielky skutočne nikto neuvidí, ale zvyšuje odolnosť a nosnosť ponúkaných obálok. V ponuke ich nájdete vo viacerých rozmeroch, s pevnosťou od 50 až po 90 mikrometrov, čo je postačujúce na textil, tlačoviny a ľahšie predmety. Ponúkané obálky majú unikátny systém zatvárania na pružný, bezpečný a tesniaci plastový uzáver alebo pomocou samolepiacej, dokonale držiacej pásky s dostatkom lepidla, takže obsah zásielky bude vždy pevne utesnený. Plastové obálky upútajú svojou farebnosťou, k dispozícii sú nielen v bielom neprehľadnom vyhotovení s čiernou vnútornou fóliou ale aj v pestrých dúhových farbách.

doručenie neekonomickými kartónmi

Zvyčajne sú v ponuke po 100 ks, je to množstvo najviac žiadané zákazníkmi, v prípade individuálnej požiadavky je možné dodať požadované množstvo. Mimoriadne obľúbené sú plastové obálky z ponuky s uškom, ktoré sa dajú prakticky využiť na mnohé účely, obálky zavesíte, farebne rozlíšite, uzavriete a máte prehľad. Ponúkané obálky sú diskrétne a znesú aj transport medzinárodnou prepravou, nezaberajú veľa miesta a v porovnaní s papierovými kartónmi znižujú náklady na prepravu. Vyberte si vhodný, ekologický a cenovo výhodný obalový materiál vo forme plastových obálok s elegantným vzhľadom.