Spoločnosti

Vážne problémy s kanalizáciou prenechajte odborníkom.

Aj tej najlepšej gazdinke sa občas stane, že jej prestane odtekať vody v umývadle alebo v kúpeľni. A to aj napriek pravidelnej starostlivosti o výlevku a potrubie pomocou chemických prípravkov na čistenie potrubia a kanalizácie. Pravidelná mastnota vylievaná do kuchynského drezu alebo saponáty používané v kúpeľni pravidelne a postupne zanášajú steny potrubia. Takto sa zužuje prierezová plocha týchto potrubí, voda odteká stále pomalšie až jedného dňa voda prestane odtekať úplne. A vážny problém je na svete.

problémy s potrubím

Vtedy nastupujú rôzne triky na uvoľnenie odtoku. Zvony na odtok väčšinou pomôžu, ale iba na krátky čas a problém sa neustále hlási o slovo a znepríjemňuje život obyvateľom domácnosti. Lebo ak je problém hlbšie v potrubí, zvon na odtok tu už nepomôže Vtedy nastáva ten správny čas na zavolanie odborníkov na krtkovanie. Krtkovanie je postup čistenia kanalizácie pomocou oceľovej špirály, ktorá môže mať na svojom konci rôzne nástavce. Táto špirála poháňaná elektromechanickým strojom krúživým pohybom preniká do potrubia a uvoľňuje prekážky spôsobujúce problémy. Takto sú veľmi rýchlo a účinne spriechodnené potrubia v kúpeľni, WC alebo v kuchyni. Aj veľmi dlhé potrubia tu nepredstavujú problém, pretože oceľovou špirálou je možné prečistiť potrubie do vzdialenosti až 100m.

problemy potrubie

Ak sú problémy niekde hlbšie v kanalizácii, kde krtkovanie oceľovou špirálou je málo účinné, je možné použiť moderné vysokotlakové čistenie. Vtedy je upchatá kanalizácia čistená vodou, ktorá je vháňaná do zaneseného potrubia pod veľmi vysokým tlakom. Táto technológia je veľmi účinná a efektívna. Navyše je aj veľmi šetrná k stenám potrubia, ktoré môže byť niekedy pri čistení oceľovou špirálou poškodené. Takže ak ste dospeli do fázy, že vaše problémy s kanalizáciou a potrubím si vyžadujú zásah profesionálov, môžete si byť istý, že váš problém bude vyriešený na vysokej odbornej úrovni. Množstvo existujúcich metód čistenia je zárukou vašej spokojnosti.