Nakupovanie

Hľadáte niečo viac? Navštívte tantra salón

V živote bežného človeka zohráva dôležitú úlohu niekoľko aspektov. Kariéra, peniaze, pôžička, túžba po luxuse,… niekto je na tom z tohto hľadiska lepšie a iný naopak. Čo ale potrebujeme všetci v rovnakej miere a má na nás všetkých prakticky rovnaký účinok, je nežný dotyk od druhej osoby.

Uterák, kvety, kamene, relax

A práve v túto jednoduchú, no pritom pravdivú znalosť verí aj tantra a tantrická masáž, ktoré však dokážu priniesť aj niečo viac.

Žena leží na piesku, pláž

Hlavne ak vravíme o navštívení tantrických salónov, v ktorých pracujú sympatické masérky/maséri s požadovanou teoretickou ako aj praktickou skúsenosťou. V nejednom prípade salóny navyše poskytujú niečo viac, než „len klasické“ tantrické masáže a najmä skúsenejší záujemca má možnosť na vlastnom tele vyskúšať tiež o level senzuálnejšie techniky.A tým pádom aj nové poznanie a doposiaľ nepoznaný zážitok.

Žena s krídlami, model

Význam tantrickej masáže

Zmyslom je pomocou špeciálnych dotykov po celom tele (vrátane intímnych partií) priniesť prijímateľovi čo možno najväčšie uvoľnenie a zároveň nabitie novou životnou silou. A práve tieto praktiky čerpajúce zo starodávneho učenia prinášajú požadovaný účinok. V podstate ide o prepojenie duchovnej náuky s jej aplikovaním v praxi. Technika tantry dokáže spojiť emočnú stránku s tou telesnou a ulahodiť tak v oboch smeroch, kedy je výsledkom neopísateľne dobrý pocit. Okrem neho tiež kvalitnejšie pochopenie niektorých vnútorných záležitostí, ktoré u vás doteraz predstavovali blok.

Aby sme v charakteristike boli ešte konkrétnejší , pracuje so životnou silou a takisto sexuálnou energiou. A či sa to niekomu páči alebo nie, aj tá je súčasťou každého človeka ako i živého tvora. A pokiaľ sa v určitej zdravej miere odstránia aj tieto bloky, uvoľnenie, relax a výsledný pocit je tak ešte kvalitnejší, než v prípade „normálnej masáže“, ktorá sa zameriava napríklad len na chrbát alebo končatiny.