Nakupovanie

Krtkovanie v Šali

S príchodom jesene sa tak trochu vraciame zo záhrad do interiérov našich domov a bytov. Ruka v ruke s pravidelným upratovaním našich domovov by mala ísť aj pravidelná údržba potrubia a kanalizácie. Je nevyhnutná z viacerých dôvodov. Pri splachovaní wc, vypúšťaní vane, ale aj pri odtekaní kuchynského odpadu, dochádza k pomalému, no neustálemu usadzovaniu nečistôt na stenách kanalizácie. Tie môžu spôsobovať nepríjemný zápach, ale dokonca aj upchatie potrubia. Práve preto je potrebné, aby sme z času na čas vykonali čistenie potrubia. Pre naozaj kvalitné vyčistenie potrubia je vhodné zavolať odborníkov.

čistenie wc

Pozastavili ste sa teraz nad tým, že nemáte tušenie, na koho by ste sa obrátili? Máme pre vás tip na skúsených pracovníkov z firmy AB-Krtkovanie. Majú dlhoročné skúsenosti s čistením potrubí, ale aj s riešením akýchkoľvek problémov s kanalizáciou. Čistenie kanalizácie Šaľa je vykonávané pomocou metódy, ktorá sa nazýva krtkovanie. Tento zaujímavý názov vychádza z toho, že do potrubia sú zavedené ohybné kovové špirály, ktoré sa postupne predierajú vnútrom potrubia a zároveň ho čistia, tak, ako sa krtko prediera zemou. Počas krtkovania sa nepoužívajú agresívne a prírodu zaťažujúce chemikálie, takže ide o zodpovedný spôsob čistenia potrubí, ktorý však prináša vynikajúce výsledky, a to aj v prípade potrubí s malým priemerom.

kanalizácia

AB-Krtkovanie pre vás vykonáva aj ďalšie služby. Patrí medzi ne aj trasovanie potrubia. To sa vykonáva v prípadoch, kedy jednoducho nevieme, kadiaľ vedie potrubie v nami vlastnenej nehnuteľnosti. Ide o bežnú situáciu v prípade starých domov, ku ktorým sa dokumentácia proste stratila, alebo nikdy ani nebola vyhotovená. Vďaka trasovaniu potrubia je potom možné pokojne vykonávať renováciu stavby, ale aj rôzne dostavby, či opravy. Nestane sa vám, že prerazíte potrubie, o ktorého prítomnosti ste v daných miestach ani len netušili.